Home   Про нас   Освітня діяльність

Освітня діяльність

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КЗ «ДНЗ №67 ВМР» НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Проаналізувавши стан навчально — виховної роботи за 2020-2021 навчальний  рік, з метою підвищення якості навчання  та  виховання дітей, педагогічний колектив дошкільного закладу у 2021 — 2022 навчальному році ставить перед собою такі завдання:

 

  1. Удосконалювати роботу, спрямовану на збереження та зміцнення фізичного, психічного та соціального здоров’я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
  2. Продовжувати роботу щодо забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетентності дошкільників у світлі освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
  3. Розвиток пізнавальної активності дошкільнят як необхідної умови формування навичок екологічно-доцільної поведінки в навколишньому світі.

 

 

Завдання закладу дошкільної освіти на період

літнього оздоровлення дітей:

 

  • Створення умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей засобами оптимального використання сонця, повітря та води, оздоровчого харчування.
  • Створення безпечних умов для змістовного дозвілля, фізкультурно-оздоровчої роботи.
  • Розвиток пізнавальних інтересів та емоційної сфери дітей засобами експериментально-дослідницької діяльності в природі. Створення умов для прямих контактів дітей з природою, формування системи знань про основні чинники розвитку живої природи, уявлень про природоохоронну роботу.

Орієнтовний розподіл часу на процеси життєдіяльності вихованців КЗ «ДНЗ №67 ВМР» на 2021-2022н.р.

Орієнтовний розподіл часу на процеси життєдіяльності дітей

Розподіл організованої освітньої діяльності для вихованців КЗ “ДНЗ№67 ВМР” на 2021-2022 н.р.

Розподіл організованої діяльності

Мова освітнього процесу в КЗ «ДНЗ №67 ВМР»

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення    функціонування української мови як державної”, Конституції України  є українська мова.