Home   Про нас

Про нас

В дитячому садку працює 12 груп: 2 раннього та 10 дошкільного віку і він розрахований на 320 дитячих місць.

Садочок відкрито як заклад санаторного типу для тубінфікованих, ослаблених та часто і довгохворіючих дітей. І тому оздоровлення та загартування малюків є одним із пріорітетних завдань нашого закладу.
Для цього в дитячому садку постійно функціонує фізіотерапевтичний та масажний кабінети, фітовітальня.

Медичний персонал складається з  двох медичних сестер, що дає змогу вести постійний нагдяд за станом здоров’я кожної дитини.

tiger-1299499190В чудово обладнаній спортивній залі діти підтримують себе в гарній спортивній формі. Заняття проводить досвідчений фізінструктор, який знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини.

Особлива увага приділяється загартуванню дітей. Протягом року в групах проводяться спеціальні вправи в цьому напрямку. Це і профілактика сколіозу і плоскостопості, дихальні вправи та загальні загартовуючі процедури.

В дитячому садку працює високодосвідчений колектив педагогів. Із 32 вихователів один є відмінником освіти України та нагороджений відзнакою Софії Русової, звання вихователь-методист мають 2 педагоги, вищу категорію – 8 та першу мають 8 вихователів .

Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, знаходячи найбільш ефективні методи та прийоми роботи з малюками. Особлива увага приділяється всебічному, гармонійному розвитку кожної дитини з урахуванням природних задатків, нахилів та здібностей дітей.

tiger-1299499250Одним із улюбених місць відвідування малечі нашого садочка є музична зала, куди діти охоче поспішають як на заняття, так і на вистави, концерти та святкові розваги. І тут кожна дитина почуває себе справжнім артистом, чудовим співаком та гарним танцюристом.
А ще у нашому садочку можна потрапити у справжню казку. Ви запитаєте де? Ну, звичайно, у кімнаті казок. Тут діти проводять театралізовані дійства, дивляться розваги. Входити в образ допомагає велика кількість театральних костюмів, майстерно виготовлених руками всіх працівників дитячої установи.

В нашому дитячому садочку діти мають можливість займатися в різних гуртках:

  • образотворчої діяльності «Світ очима дітей» ;
  • туристичному «Подорожуємо рідним краєм»
  • спортивному   «Юні бадмінтоністи»,
  • народознавства  (виготовлення ляльок-мотанок) «Бабусин дарунок» ;
  • гуртку хореографії;
  • театралізованої діяльності «Драматішка».

Наш садочок, як сонечко, яке своїми промінцями щирої доброти зігріває кожну дитину, огортає їх турботою та справжньою любов’ю.

Ми щиро раді бачити вас у нашому дитячому садочку № 67!

Презентація — Відеоролик