Home   Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Державна установа  комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 67 Вінницької  міської ради» санаторного типу розміщений у  приміщенні  з площею забудови  1410,9 м². Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 30.06.1988  року № 214 було затверджено акт Державної прийомки до експлуатації дитячого закладу, який розпочав роботу у липні 1988 року.Приміщення закладу типове, проектна потужність – 320 дітей.Заклад розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Стельмаха , 45.Заклад  знаходиться у комунальній власності.Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Режим роботи закладу 12 годин.Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2016  № 531 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».Територія закладу становить 1,1  га,  огороджена металевою огорожею та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані. Освітлення території відповідає діючим нормам. Пісочниці на групових майданчиках з кришкою, обладнання справне.

Для реалізації навчально-виховного процесу в закладі наявні 12 груп (2 раннього віку, 10 дошкільного віку, 1 цілодобова група) спортивна та музична зали, майданчики для прогулянок.

У кожному груповому осередку наявні:

роздягальня;

туалетна кімната;

душова;

групова кімната ;

спальня;

буфетна.

 

Основні приміщення   закладу мають природне та штучне освітлення.

Навчально- матеріальне  забезпечення відповідає  Закону України «Про дошкільну освіту», вимогам Санітарного регламенту, затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 року №234, типовому  Переліку обов’язкового обладнання навчально – наочних  посібників та іграшок  у дошкільних навчальних закладах.

Усі групи дошкільного навчального закладу забезпечені твердим  та м’яким інвентарем

Дошкільний  навчальний заклад має  кабінет  завідувача,  методичний  кабінет, кабінет психолога,   кабінет музичних керівників,  кабінет лікаря, медичний пункт, масажний кабінет, маніпуляційну.

Кожна групова кімната укомплектована шафами для іграшок, столами та стільцями відповідно до росту дітей, килимом, пилососом для щоденного чищення килима. Роздягальні обладнані шафами для одягу дітей та лавами. У спальнях наявні безпечні стаціонарні ліжка (закріплене за кожною дитиною), що відповідають зросту та віку дитини. Кожне спальне місце забезпечено необхідними постільними речами, зокрема матрацом, подушкою, ковдрою, постільною білизною, покривалом, рушниками для обличчя.

Туалетні кімнати групових осередків обладнанні умивальниками, унітазами, душовим піддоном та ваннами, вішалками для рушників і предметів особистої гігієни , які закріплені за кожною дитиною. У групі раннього віку встановлено стелаж для горщиків. Інвентар для миття підлоги у  приміщеннях групових осередків і туалетів промарковане та зберігається окремо з унеможливленням доступу до них дітей.

Буфетні укомплектовані всім необхідним обладнанням для організації харчування дітей, зокрема посудом для сервірування столів, отримання та поцінування готових страв, раковинами для миття посуду, шафами для зберігання посуду, санітарним одягом (білий халат, фартухи, ковпак).

Харчоблок дошкільного навчального закладу розташований на першому поверсі будови. Харчоблок забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, повністю забезпечує технологічний процес обробки продуктів харчування. До складу харчоблоку входять: виробничий цех, цех для переробки сирих овочів, мучний та цех для переробки м’яса,  риби,  комора для сухих продуктів. Овочі зберігаються у овочесховищі.

На першому поверсі розташоване приміщення для медичного обслуговування дітей, це зокрема: медичний кабінет, маніпуляційна, кабінет лікаря, ізолятор. На другому поверсі розміщені фізкабінет та кабінет масажу. Оснащення медичного кабінету відповідає наказу МОЗ України та МОН України від 30.08.2005 N 432/496.

Для прання, сушіння та прасування білизни, рушників тощо дошкільний навальний заклад має пральню , яка обладнана  пральними машинами-автоматами, сушаркою, прасками, стелажами для зберігання чистої білизни.

Заклад  забезпечений  комп’ютерною  технікою: в наявності 6 комп’ютерів, 2 ноутбука, 4 принтера, проектор, екран, 2 радіомікрофона, акустична система, портативна колонка.

Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet . Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими освітніми закладами.

Кожа група закладу має паспорт, в якому відображені перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив закладу.

В корпусах закладу на сходових клітинах та коридорах закладу розміщено:

  • змінні інформаційні стенди для педагогів та батьків;
  • куточок з охорони праці;
  • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
  • куточок психолога;
  • «Куточок пожежної безпеки»;
  • профспілковий куточок

стенди:

  • «Наші зірки»;
  • виставка малюнків
  • «Атестація педагогічних працівників»

На високому рівні оформлені інформаційні стенди  в методичному кабінеті.

Заклад має централізовану систему теплопостачання та підключений до централізованих мереж водопроводу і каналізації. Холодною та гарячою проточною водою забезпечені туалетні кімнати, душові, буфетні, харчоблок, медичне приміщення, пральня.