Home   Наша історія

Наша історія

ІСТОРІЯ САДОЧКА

Свою роботу наш садочок розпочав 4 липня 1988 року. У садочку працювало 12 груп — 2 раннього та 10 дошкільного віку, загальною кількістю 320 дітей.

Вихователі в спортзалі (1988)

Вихователі в спортзалі (1988)

Іда Ісаківна Путінцева

Іда Ісаківна Путінцева

І відкривала його перша завідуюча — Іда Ісаківна Путінцева. Своєю життєвою енергією вона заряджала усіх, хто був поряд. І тому дівчата до цих пір пам’ятають обов’язкові заняття вихователів аеробікою на чолі із завідуючою, про те, як вона завзято, незважаючи на посади і ранги, разом з усіма носила меблі, мила вікна, саджала перші квіти.

 Жанна Максимівна Вінницька

Жанна Максимівна Вінницька

   Минув лише рік, і в садочку з’явилася нова господиня — Жанна Максимівна Вінницька, яку ми з любов’ю згадуємо до цих пір. Своєю життєрадісністю та любов’ю до роботи вона так згуртувала весь колектив, що ми всі залюбки разом з нею саджали дерева під проливним дощем, збирали картоплю на полях вінницьких колгоспів, співали і танцювали на заняттях та дитячих святах.

 Святкування Нового Року

Святкування Нового Року

 З 1999 року наш дошкільний заклад очолювала — Баглай Людмила Вікторівна. Вона 23 роки була чудовою хазяйкою, професійним педагогом, а головне, чуйним керівником і другом кожному співробітнику, батькам, і справжньою матусею кожній дитині.

 Баглай Людмила Вікторівна

Баглай Людмила Вікторівна

З 2022 року наш садок очолила  Станіславчук Ірина Валеріївна, професійний фахівець педагогічної справи, чуйна людина, яка в нелегкий час підставила плече допомоги нашому колективу.

Станіславчук Ірина Валеріївна

Всі ці роки наш колектив добре працює: всі дбають про те, щоб наші діти були найздоровішими, найталановитішими, найкращими з усіх.

 Наші викладачі дбають про те, щоб наші діти були найздоровішими, найталановитішими, найкращими з усіх.