Home   'Наші групи'

Наші групи

Група №1 «Зайчики»

  Група №1 «Зайчики» «Сенсорно-пізнавальний розвиток»   Вихователь Кравець Наталя Іванівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду»   Вихователь Колісник Маріанна Ігорівна — «спеціаліст 10-го тарифного розряду»    


Група №2

Група №2 «Пізнайко» Вихователі: Антонюк Валентина Петрівна — «спеціаліст 1 категорії» Глазунова Вікторія Феліксовна — «спеціаліст 10-го тарифного розряду»


Група № 3

 Група № 3 «Чомусики» Вихователі: Матусяк Олена Вікторівна — «спеціаліст» Масляк Людмила Миколаївна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду»


Група №4

Група №4 «Ведмежатко» «Сенсорно-пізнавальний розвиток» Вихователі: Щвидка Віра Олександрівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду» Зацепіна Наталія Григорівна — «спеціаліст 10-го тарифного розряду»


Група №5

 Група №5 «Дзвіночок» Група впроваджує технологію естетико-екологічного виховання «Дивосвіт»   Г. С.Тарасенко Вихователі: Музичук Ірина Іванівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду» Танасійчук Віра Леонтіївна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду»  


Група №6

Група №6 «Дружна сімейка» ГРУПА ПРАЦЮЄ НАД РОЗВИТКОМ ТЕАТРАЛІЗОВАНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ. Вихователі: Гаркавенко Людмила Вікторівна — «спеціаліст 1 категорії»


Група №7

Група №7 «Калинка» Впровадження методики  Д. Кюізенера «Кольорові пальчики»   Вихователі: Тиндик Надія Дмитрівна — «спеціаліст вищої категорії» Кирнична Ванда Казимирівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду»


Група №8

Група №8 «Світлячок» Є в садочку світлячки, дуже вправні малюки: Дружать, мріють, граються, світло несуть і в любові купаються. В групі №8 жити навчаються! Вивчення програми соціальної та фінансової освіти дітей 3-7 років «Афлатот» Вихователі: Богданова Тетяна Леонидівна —  «спеціаліст першої категорії», керівник гуртка  «Інтелектуальна мозаїка за досвідом Т. І. Прищепи» Коротинська Людмила Іванівна — «спеціаліст вищої категорії»


Група №9

Група №9 «Метелик» Іноваційні педагогічні технології: «Використання театралізованої діяльності у навчанні читанню дітей молодшого дошкільного віку» Вихователі: Терез Ірина Павлівна —  «спеціаліст першої категорії», керівник гуртка «Подорожуємо рідним краєм» Паращина Ірина Миколаївна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду»


Група №10

Група №10 «Веселка» Впровадження педагогічного досвіду Клунської Н.С. «Використання розвивально-коректурних таблиць та опорних схем в розвитку мови та мислення дошкільників» Вихователі: Гнатюк Лариса Іванівна — вихователь-методист, «спеціаліст 11-го тарифного розряду», керівник клубу для батьків «Сімейний ліцей» Мазурик Ольга Іванівна — вихователь-методист, «спеціаліст вищої категорії»


Група №11

Група №11 «Теремок» Впровадження інноваційної методики  З. Плохій «Виховання екологічної культури дошкільників »   Вихователі: Бонсевич Таісія Василівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду» Колесник Оксана Петрівна — «спеціаліст 11-го тарифного розряду», керівник гуртка «Світ очима дітей» (нетрадиційні способи зображувальної діяльності)


Група №12

Група №12 «Журавлик» Впровадження методики  Л. Б. Фесюкової «Виховання казкою» Вихователі: Полякова Валентина Ігорівна —  «спеціаліст першої категорії» Стецька Юлія Вікторівна — «спеціаліст».